Компанія WANAS є польським виробником сучасних вентиляційних центрів, званих за звичай рекуператорами. Завод знаходиться в місті Жешув Підкарпатського воєводства. Робота на протязі багатьох років в сфері вентиляції та опалення, досвід і пристрасть до створення призвели до виникнення енергоефективних і надійних рекуператорів. Для створення наших продуктів ми використовували знання про потреби кінцевого користувача, що в результаті дозволило нам розробити продукти, що забезпечують високий рівень комфорту в житловому та нежитловому будівництві.

Споживачами нашої продукції є клієнти з усієї Польщі, а з 2015 року ми постійно розширюємо експорт наших товарів у країни Європейського Союзу, а також на східні ринки. У своїй пропозиції ми маємо рекуператори, продуктивністю від 250 до 1300 м3/г. Наші продукти характеризуються безшумною роботою, високою тепловою ефективністю, низьким споживанням енергії і невисокими експлуатаційними витратами які, пов'язані із заміною фільтрів. Рекуператори в стандартній комплектації мають інтуїтивно зрозумілий, сенсорний регулятор а при закупівлі модуля інтернет-WANAS MOBILE CONTROL В-15, можливість управління пристроєм через інтернет за допомогою мобільних пристроїв. Інтерес до теми механічної вентиляції і обізнаність клієнтів з року в рік зростає, що нас, як виробника, мобілізує для створення нових інноваційних рішень, що відповідають очікуванням найвимогливіших користувачів.

Наші інженери та співробітники докладають всіх зусиль, щоб кінцевий продукт був найвищої якості - від проекту до виробництва. Ми постійно прагнемо до того, щоб рекуператори WANAS як найкраще служили своїм користувачам у повсякденному житті, відрізняючись функціональністю і підвищеним комфортом. Рекуператори WANAS відповідають всім вимогам ЄС відповідно до директиви Європейського Парламенту № 1254/2014 від 11 липня 2014 року щодо вимог до екологічно ефективної конструкції електричних приладів для систем вентиляції.

 Щиро запрошуємо скористатися з нашої пропозиції. Будь ласка звертайтесь.
 

Рекуператори

Рекуператори

Деталі
Аксесуари

Аксесуари

Деталі

Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl