Безпеку і комфорт можна отримати завдяки наявності рекуператорів марки WANAS. Всі вентиляційні пристрої виготовлені з негорючих матеріалів. Ізоляція рекуператорів виконана з унікальної суміші матеріалів на основі каучуку. Вона забезпечує дуже хорошу ізоляцію вентиляційного пристрою, і при цьому не горить. Одночасно ізоляція має закриті комірки, що гарантує, що не буде поглинати вологу.

 

 100% рекуператорів WANAS має енергозберігаючі вентилятори типу EC. Вони тихі, споживають дуже мало електроенергії, а автоматика приладу дозволяє управляти ними в діапазоні 1-100%.

  

 95% ккд, стільки можуть досягати рекуператори WANAS. Це все завдяки використанню алюмінієвих теплообмінників. Їх розмір був обраний так, щоб зберегти найкращі відносини ккд, опору потоку повітря через теплообмінник. Крім того, продумана збірка теплообмінника в рекуператорі дозволяє гравітаційного відведення утвореного в ньому конденсату, що знижує ризик замерзання рекуператора і не знижує його працездатність.

 
Рекуператори WANAS це високий стандарт обладнання.Пристрій містить інтелектуальний сенсорний контролер в комплекті з коробкою для прихованого монтажу, попередній нагрівач, піддон для збору капель з нержавіючої сталі, автоматичний 100 % байпас, тримач для підвішування на стіні, сифон конденсату. Все це поставляється в комплекті з будь-яким придбаним рекуператором без додаткової плати. Рекуператори розміром 900 Н 1300 Н з уваги на габарити не мають настінного, але мають модуль WANAS Mobile Control В-15, що забезпечує їх обслуговування у віддаленому режимі через інтернет.

 

Те, що відрізняє рекуператори WANAS на ринку, - це використання трьох алгоритмів захисту від замерзання, з можливістю вибору користувачем, що дозволяє роботу вентиляційного пристрою в комфортному або економічному режимі Робота інженерів над розвитком продукту привели рішенням, що дозволяє захистити теплообмінник від замерзання нагрівачем потужністю всього в 0,5 кВт. Це саме енергоефективне рішення на ринку.


 

Інтуїтивне і одночасно високотехнологічне управління, що робить обслуговування вентиляційної установки дуже простим для кінцевого Користувача. Всі процеси, що відповідають за правильну і комфортну роботу пристрою, проходять у фоновому режимі, а користувач інформується тільки про необхідні та важливі події, наприклад, про заміну фільтрів. Обладнання рекуператор в модуль WANAS Mobile Control W-15 дозволяє не тільки віддалену підтримку пристрою, але також користувач має доступ до історії роботи пристрою. Користувач отримує всі відповідні повідомлення в електронному вигляді.

 
 

Важливим аспектом, який говорить на користь придбання нашої продукції є актуалізація програми управління WANAS. Потреби наших Клієнтів, а також інформацію, одержувану з ринку з вентиляційної галузі веде наша команда інженерів для неустанної роботи в області нових продуктів і вдосконалення функцій управління рекуператора. Модернізуючи і додаючи нові функції в управлінні користувач може легко оновити програму для раніше придбаної панелі управління. Оновлення доступно безкоштовно і Користувач може оновити програму самостійно. 

Рішення про застосування рекуперації краще всього приймати до початку будівництва, це дозволить знизити витрати на будівництво димоходів і дозволить планувати розподіл вентиляційних каналів. Ряд варіантів управління вентиляційною установкою WANAS широкий, тому подумайте і заплануйте електричні з'єднання, щоб отримати максимальну вигоду від механічної вентиляції.

 


Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl