Механічна вентиляція-це найкраще рішення для новостворених житлових будинків або обслуговування, де ключовим елементом є постійний обмін повітря. Пам'ятайте, що основним і найбільш важливими перевагами використання механічної вентиляції є вишуканий комфортом, який досягається завдяки контрольованій заміни повітря та економії енергії.

Рекуператори WANAS оснащені енергозберігаючими вентиляторами останнього покоління, постійного струму EC. У пристроях встановлений алюмінієвий протитоковий теплообмінник більшого розміру, ніж зазвичай, використовується в рекуператорах. Це дозволяє досягти більшої ефективності протягом усього періоду роботи вентиляційної установки.

Застосовувані технічні та конструктивні рішення в рекуператорах WANAS дозволили знизити споживання електроенергії до мінімуму. Для забезпечення обміну повітря на рівні 103 м3/год прилад споживає всього 17 Вт. При такій витраті енергії, щомісячна вартість експлуатації складає близько 10 злотих.

Контролер рекуператора WANAS має щотижневу програму, де користувач може запрограмувати роботу приладу найбільш комфортну для себе, наприклад, параметри приладу на меншу продуктивність, у разі коли нікого немає вдома. Можливість програмування щотижневої роботи також сприяє зниженню витрат електроенергії.Додатковою перевагою є можливість включення функції "ВІДПУСТКА", де можна запрограмувати на період відпустки, протягом якого прилад працює постійно на мінімальній продуктивності.

Рекуператор WANAS також має інноваційну систему управління заслінкою байпаса, що захищає від небажаного переохолодження будівлі.

Крім енергоефективних рішень, що застосовуються в наших пристроях, слід відзначити дуже низькі експлуатаційні витрати, пов'язані з доступністю недорогих фільтрів.

Підтвердженням якості нашої продукції є проведені дослідження незалежний випробувальний орган, тобто в лабораторії Інституту Технології Експлуатації в Радомі - Державного науково-Дослідного Інституту.

В даний час вимоги, що пред'являються до рекуператора регулює Директива Європейського Парламенту 1254/2014. Рекуператори WANAS відповідають вимогам Директиви Європейського Парламенту 1254/2014.


 

Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl