РЕКУПЕРАТОР WANAS = ЛЕГКА УСТАНОВКА

Серцем системи механічної вентиляції є рекуператор. Пристрій відповідає за обмін повітря і генерацію енергії з повітря що виходить на зовні. Правильний вибір пристрою впливає на відновлення енергії і комфорт жителів. Роботи інженерно-технічного персоналу дозволили створення рекуператорів, як у версії вертикальній, так і горизонтальній. Крім того, рекуператори WANAS можуть бути виготовлені у версії правосторонній або лівосторонній.

В залежності від місця установки можна вибрати правильний пристрій, що прискорює монтаж і знижує його вартість. Кожен пристрій включає в себе спеціальний монтажний стінний кронштейн, коробку для прихованого монтажу контролера і сифон зливу конденсату. Існує можливість замовлення пристрою з дверима, що додаються за спеціальним замовленням.

Нашим Клієнтам ми радимо, щоб вже на ранній стадії будівництва, тобто на етапі розподілу електричної системи визначили місце для монтажу контролера для рекуператора так, щоб він знаходився в легкодоступному місці. Зручне і доступне місце установки контролера дозволить вам насолоджуватися різноманітністю доступних функцій і естетикою прихованого під тиньком монтажу.

 
Щоб монтаж був ще простіше і швидше, ми впровадили  WANAS Flexi System. Рішення, що дозволяє швидко виконати установку вентиляції на основі  розподільних коробок і гнучких труб з внутрішнім антибактеріальним і протигрибковим шаром, що характеризуються високою міцністю - 450 Н/200 мм).

IMG 7993 1
IMG 7938
IMG 7943
IMG 7927
IMG 7946
IMG 8003
Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl