Зростаючі витрати на електроенергію призвели до використання нових і енергоефективних рішень в будівництві, що призводить до того, що будівлі стають все більш герметичними. У таких будівлях системи так званої пасивної, а також гравітаційної вентиляції не виправдовують себе, оскільки не забезпечують приплив необхідної кількості повітря. Для того, щоб повітря могло бути відведено за допомогою традиційної вентиляції в одному місці, воно повинно бути доставлено в тій самій кількості в іншому місці. Раніше це відбувалося за допомогою, наприклад, за рахунок не щільного віконного і дверного столярного обладнання. На даний час вікна і двері герметичні і мають високі ізоляційні параметри. Кращим рішенням для забезпечення комфорту квартири є застосування механічної вентиляції– рекуператора.

Система рекуперації в будівлі забезпечує:

  • доставка в безперервний і контрольований спосіб необхідної кількості свіжого повітря,
  • попереднє очищення повітря від пилу, алергенів,
  • захист від смогу, видалення пилу PM 2,5 PM 10,
  • видалення вологи з будівлі – усуваються ризики виникнення грибів,
  • заощадження тепла – економія на опаленні до 30%,
  • усунення вуличного шуму і протягів,
  • набагато комфортніше житло, ніж при традиційних рішеннях,

 

 

Підвищуючи якість своїх виробів, а також йдучи назустріч очікуванням наших клієнтів, ми ввели фільтри спеціального призначення.

У наших рекуператорах замість касетного фільтра M5, встановленого на зовнішній стороні, можна використовувати вугільний фільтр G4 або антисмоговий фільтр. Завдання вугільних фільтрів G4 є зменшення запахів, вуглеводнів і органічних сполук, що надходять з забрудненого повітря ззовні будівлі. Вугільні фільтри в основному застосовуються в обігрівальний період. Рекомендуються для користувачів рекуператорів, поблизу яких знаходяться житлові будинки/будівлі що обігріваються котлами на твердому паливі. Застосування вугільних фільтрів є ідеальним рішенням для запобігання попадання запахів і бруду в приміщення.

 

Враховуючи забруднення повітря в Польщі кращим рішенням в зимовий період є використання антисмогових фільтрів. Вони видаляють забруднення з повітря, що виникає в основному від спалювання в котлах твердого палива. Повітря взимку забруднене шкідливим для здоров'я пилом ПМ 10 і ПМ 2,5, який може бути видалений тільки шляхом застосування антисмогових фільтрів.

Всі вироблені рекуператори мають Гігієнічний Сертифікат, виданий Національним Інститутом Громадського Здоров'я - Державний відділ Гігієни.

Пам'ятайте, що безперервна заміна повітря в приміщенні, забезпечує хороший сон і швидку регенерацію організму, що значно підвищує комфорт нашого життя.Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl