Зволожувач WANAS UMECTO 600

 ПЕРЕВАГИ ЗВОЛОЖУВАЧА:

Добре самопочуття - повітря з низькою вологістю (особливо в опалювальний період) є головною причиною подразненню дихальних шляхів і очей та висушування шкіри, що призводить до швидшого старіння та зміни кольору обличчя. Адекватна вологість знижує сприйнятливість до інфекції, запобігає виникненню алергії та позитивно впливає на імунну систему. Сухе повітря також є причиною втоми, недостатньої концентрації уваги та проблем зі сном.  Особливо сприйнятні до цих недуг маленькі діти та люди похилого віку  .

Комфорт - зменшення концентрації пилу та алергенів, значно знижує явище електростатичності.При необхідності додатковий негрівач підігріває повітря взимку. (Існує можливість знизити температуру в будівлі протягом літа.)

Вплив на оточення - відповідний рівень вологості позитивно впливає на зовнішій стан і довговічність  дерев’яних меблів та підлог, це сприятливо для рослин і тварин.

Компактна конструкція - два пристрої в одному. Зволожувач повітря з додатковим підігрівачем достатньо підключити тільки до контролера рекуператора WANAS та до мережі водопостачання з каналізацією.

Гігієнічна система - система промивання  випаровувального мату - відкладення кальцію та забруднення  з повітря і води не потрапяють до приміщень ,  автоматична промивка  періодично зливає в каналізацію. Легкий доступ до обслуговування.  Повітря не застоюється.

Енергоефективність - це енергозберігаючий пристрій, робота заснована на природному (адіабатичному) процесі випаровування води, що призводить до низького споживання енергії. Інтелектуальна система управління забезпечує економне енергоспоживання нагрівача, який включається лише за потреби.

Просте управління - це пристрій управляється контролером, який є стандартним обладнанням до кожного рекуператора Wanas. Цей пристрій є повністю автоматичним.

Тиха робота - пристрій не генерує звуків до навколишнього середовища.

Максимальний потік повітря

m3/год

600

Споживання енергії

W

2-18

Потужність

V/Hz

230/50

Діаметр патрубків

mm

200

Висота/ ширина/ глибина

mm

494/455/450

Маса

kg

25

Потужність попереднього нагрівача

W

1 000

Номінальне споживання води *

l/h

2,8

Опір повітря 200 м3/год

Pa

7

Діаметр патрубка для підключення води

cal

3/4

Тиск води

MPa

0,15-0,6

Температура води

Min/Max

5-20

Temperatura otoczenia Температура навколишнього середовища

Min/max

5-45

Жорсткість води

Max mg CaCo3

200

* При тиску води 0,3 МПа і заводських налаштуваннях.


 

Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl