Зволожувач WANAS UMECTO 1300 UNI

Завдяки новій конфігурації пристрій можна підключити до будь-якої існуючої установки та будь-якого рекуператора. Зволожувач встановлюється на припливному повітропроводі вентиляційної системи і є самостійним пристроєм. Він керується контролером, встановленим у верхній частині, який є стандартним обладнанням кожного зволожувача WANAS UNI. Завдяки комбінації з бездротовим датчиком miniControl контроль вологості є простим і повністю автоматичним.
 
ПЕРЕВАГИЗВОЛОЖУВАЧА:

Добре самопочуття - повітря з низькою вологістю (особливо в опалювальний період) є головною причиною подразненню дихальних шляхів і очей та висушування шкіри, що призводить до швидшого старіння та зміни кольоруобличчя. Адекватна вологість знижує сприйнятливість до інфекції, запобігає виникненню алергії та позитивно впливає на імунну систему. Сухе повітря також є причиною втоми, недостатньої концентрації уваги та проблем зі сном. Особливо сприйнятні до цих недуг маленькі діти та люди похилого віку .

Комфорт - зменшення концентрації пилу та алергенів, значно знижує явище електростатичності.При необхідності додатковий негрівач підігріває повітря взимку. (Існує можливість знизити температуру в будівлі протягом літа.)

Вплив на оточення - відповідний рівень вологості позитивно впливає на зовнішій стан і довговічність дерев’яних меблів та підлог, це сприятливо для рослин і тварин.

Компактна конструкція - два пристрої в одному. Зволожувач повітря з додатковим підігрівачем достатньо підключити тільки до контролера рекуператора WANAS та до мережі водопостачання з каналізацією.

Гігієнічна система - система промивання випаровувального мату - відкладення кальцію та забруднення з повітря і води не потрапяють до приміщень , автоматична промивка періодично зливає в каналізацію. Легкий доступ до обслуговування. Повітря не застоюється.

Енергоефективність - це енергозберігаючий пристрій, робота заснована на природному (адіабатичному) процесі випаровування води, що призводить до низького споживання енергії. Інтелектуальна система управління забезпечує економне енергоспоживання нагрівача, який включається лише за потреби.

Просте управління - це пристрій управляється контролером, який є стандартним обладнанням до кожного рекуператора Wanas. Цей пристрій є повністю автоматичним.

Тиха робота - пристрій не генерує звуків до навколишнього середовища.

 

Максимальний потік повітря

m3/год

1300

Споживання енергії

W

2-18

Потужність

V/Hz

230/50

Діаметр патрубків

mm

315

Висота/ ширина/ глибина

mm

937/455/450

Маса

kg

36

Потужність попереднього нагрівача

W

2 000

Номінальне споживання води *

l/h

4,8

Опір повітря 200 м3/год

Pa

7

Діаметр патрубка для підключення води

cal

3/4

Тиск води

MPa

0,15-0,6

Температура води

Min/Max

5-20

Temperatura otoczenia Температура навколишнього середовища

Min/max

5-45

Жорсткість води

Max mg CaCo3

200

* При тиску води 0,3 МПа і заводських налаштуваннях.

 

А - повітря, що подається в приміщення / повітря, що подається до зволожувача

Б - повітря, що подається до зволожувача / повітря, що подається в кімнати

Wanas

© 2024 Wanas. Дизайн та реалізація веб-сайтів: veeo.pl